Pepřový sprej ANTI-DOG cloud 63 ml (1415) TW 500
Kód: OBRTW1GAP0006Podrobný popis
Pepřový sprej ANTI-DOG cloud 63 ml (1415) TW 500| Hlasitosť | 63 ml |
| Scovilleho stupnica | 2000000 SHU |
| Konzistentnosť | Cloud |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 3 m |
| Druh plynu | Plynný korenie |
| Upozornenia | Protect from high temperatures and direct sunlight., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not breathe in spray. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pepper sprays |
|---|---|
| EAN: | 4017599023019 |
| Hlasitosť: | 63 ml |
| Scovilleho stupnica: | 2000000 SHU |
| Konzistentnosť: | Cloud |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 3 m |
| Druh plynu: | Plynný korenie |
| Upozornenia: | Protect from high temperatures and direct sunlight., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not breathe in spray. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
