Pepřový sprej POLICE PERFECT GUARD 1000 - 55 ml gél (PG.1000)
Kód: OBRGUAGAP0001Podrobný popis
Pepřový sprej POLICE PERFECT GUARD 1000 - 55 ml gél (PG.1000)| Hlasitosť | 75 ml |
| Druh plynu | Plynný korenie |
| Množstvo účinnej látky | 55 ml |
| Nehorľavá látka | Áno |
| Scovilleho stupnica | 2000000 SHU |
| Množstvo nosného média | 20 ml |
| Konzistentnosť | Gél |
| Koncentrácia kapsaicínového oleorezínu | 10% OC |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Protect from high temperatures and direct sunlight., Do not breathe in spray. |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pepper sprays |
|---|---|
| EAN: | 5902944116562 |
| Hlasitosť: | 75 ml |
| Druh plynu: | Plynný korenie |
| Množstvo účinnej látky: | 55 ml |
| Nehorľavá látka: | Áno |
| Scovilleho stupnica: | 2000000 SHU |
| Množstvo nosného média: | 20 ml |
| Konzistentnosť: | Gél |
| Koncentrácia kapsaicínového oleorezínu: | 10% OC |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom, GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Protect from high temperatures and direct sunlight., Do not breathe in spray. |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
