Vysokokoncentračná utierka na neutralizáciu korenia
Kód: OBRKLTGAP0001Podrobný popis
Vysokokoncentračná utierka na neutralizáciu korenia| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ produktu | Dekontaminačná utierka |
| Výkon produktu | Neutralizácia účinkov pepřového plynu OC, slzotvorného plynu CS, CN a iných dráždivých látok |
| Dĺžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Upozornenia | Protect from high temperatures and direct sunlight., Do not breathe in spray. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pepper sprays |
|---|---|
| EAN: | 5902944166475 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ produktu: | Dekontaminačná utierka |
| Výkon produktu: | Neutralizácia účinkov pepřového plynu OC, slzotvorného plynu CS, CN a iných dráždivých látok |
| Dĺžka: | 90 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Upozornenia: | Protect from high temperatures and direct sunlight., Do not breathe in spray. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS04: Plyny pod tlakom, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
