RAM Mounts RAM-B-224-1U Prísavka na sklo/palubnú dosku Čierny
Kód: AKGRMMUCH0068Podrobný popis
RAM Mounts RAM-B-224-1U Prísavka na sklo/palubnú dosku Čierny| Farba | Čierna |
| Veľkosť gule | B (1") |
| Nosnosť (maximálna) | 453,59 g |
| Typ produktu | Prísavka |
| Materiál | Kompozit, Hliník pre námorné použitie |
| Nosnosť (štandardná) | 907,18 g |
| Priemer | 18,3 cm |
| Hmotnosť | 122 g |
| Upozornenia | Product intended solely for use in accordance with instructions., Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Phone holders |
|---|---|
| EAN: | 793442005527 |
| Farba: | Čierna |
| Veľkosť gule: | B (1") |
| Nosnosť (maximálna): | 453,59 g |
| Typ produktu: | Prísavka |
| Materiál: | Kompozit, Hliník pre námorné použitie |
| Nosnosť (štandardná): | 907,18 g |
| Priemer: | 18,3 cm |
| Hmotnosť: | 122 g |
| Upozornenia: | Product intended solely for use in accordance with instructions., Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
