RAM Mounts RAP-B-202U-GOP1 Univerzálny adaptér pre športovú kameru, čierny
Kód: AKGRMMUCH0131Podrobný popis
RAM Mounts RAP-B-202U-GOP1 Univerzálny adaptér pre športovú kameru, čierny| Montáž na | Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilita značky | Každá značka |
| Materiál | Kompozit |
| Nosnosť (štandardná) | 907,18 g |
| Veľkosť gule | B (1") |
| Nosnosť (maximálna) | 453,59 g |
| Kompatibilita | GoPro |
| Hmotnosť | 36 g |
| Upozornenia | Product intended solely for use in accordance with instructions., Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Phone holders |
|---|---|
| EAN: | 793442936999 |
| Montáž na: | Univerzálne |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilita značky: | Každá značka |
| Materiál: | Kompozit |
| Nosnosť (štandardná): | 907,18 g |
| Veľkosť gule: | B (1") |
| Nosnosť (maximálna): | 453,59 g |
| Kompatibilita: | GoPro |
| Hmotnosť: | 36 g |
| Upozornenia: | Product intended solely for use in accordance with instructions., Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
