Yamaha Arius YDP-S35B - digitálne piano
Kód: IKLYAMPIA0018Podrobný popis
Yamaha Arius YDP-S35B - digitálne piano| USB vstup | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 2 |
| Počet demo piesní | 10 |
| Metronóm | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Digitálny klavír |
| Hĺbka | 296 mm |
| Šírka | 1353 mm |
| Výška | 792 mm |
| Hmotnosť | 37 kg |
| Spotreba energie (max) | 9 W |
| Zvukové efekty | Ozvena |
| Maximálna polyfónia (noty) | 192 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zosilňovač výstupného výkonu | 2 x 8 W |
| Tlmiaci pedál | Áno |
| Pedál Sostenuto | Áno |
| Počet pedálov | 3 |
| Mäkký pedál | Áno |
| Počet kľúčov | 88 kľúče/kľúčov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pianos |
|---|---|
| EAN: | 4957812675963 |
| USB vstup: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 2 |
| Počet demo piesní: | 10 |
| Metronóm: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Digitálny klavír |
| Hĺbka: | 296 mm |
| Šírka: | 1353 mm |
| Výška: | 792 mm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Spotreba energie (max): | 9 W |
| Zvukové efekty: | Ozvena |
| Maximálna polyfónia (noty): | 192 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zosilňovač výstupného výkonu: | 2 x 8 W |
| Tlmiaci pedál: | Áno |
| Pedál Sostenuto: | Áno |
| Počet pedálov: | 3 |
| Mäkký pedál: | Áno |
| Počet kľúčov: | 88 kľúče/kľúčov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
