Yamaha Piaggero NP-35 - prenosné digitálne piano
Kód: IKLYAMPIA0015Podrobný popis
Yamaha Piaggero NP-35 - prenosné digitálne piano| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Konektor USB | USB typ B |
| Požadované USB | Audio/MIDI |
| USB vstup | Áno |
| DC-in konektor | Áno |
| Vstup na pedál Sustain | Áno |
| Metronóm | Áno |
| Počet demo piesní | 15 |
| Farba | Čierna |
| Zvukové efekty | Ozvena |
| Polyfónia | 64 hlasov |
| Výška | 104 mm |
| Šírka | 1260 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Spotreba energie (max) | 6 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 2 x 6 W |
| Počet kľúčov | 76 kľúče/kľúčov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pianos |
|---|---|
| EAN: | 4957812687843 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Konektor USB: | USB typ B |
| Požadované USB: | Audio/MIDI |
| USB vstup: | Áno |
| DC-in konektor: | Áno |
| Vstup na pedál Sustain: | Áno |
| Metronóm: | Áno |
| Počet demo piesní: | 15 |
| Farba: | Čierna |
| Zvukové efekty: | Ozvena |
| Polyfónia: | 64 hlasov |
| Výška: | 104 mm |
| Šírka: | 1260 mm |
| Hĺbka: | 260 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Spotreba energie (max): | 6 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 2 x 6 W |
| Počet kľúčov: | 76 kľúče/kľúčov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
