LEKI TRL Ultratrail FX One trekking poles, 115 cm, red
Kód: SIALEKKNT0036Podrobný popis
LEKI TRL Ultratrail FX One trekking poles, 115 cm, red| Typ konštrukcie | Skladateľné |
| Počet segmentov | 4 |
| Typ pútka | Shark Frame Strap Mesh |
| Materiál tyče | Carbon (HRC Max) |
| Typ informácií | Trail Running Tip (karbid) |
| Najlepšie použitie | Trail (beh) |
| Typ úchytu | Trail Trigger Shark |
| Nastaviteľný popruh | Áno |
| Vhodné pre | Unisex |
| Farba | Červená |
| Priemer rúrky (min) | 1,4 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 38 cm |
| Maximálna dĺžka | 115 cm |
| Hmotnosť | 167 g |
| Priemer rúrky (max) | 1,6 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 4028173392551 |
| Typ konštrukcie: | Skladateľné |
| Počet segmentov: | 4 |
| Typ pútka: | Shark Frame Strap Mesh |
| Materiál tyče: | Carbon (HRC Max) |
| Typ informácií: | Trail Running Tip (karbid) |
| Najlepšie použitie: | Trail (beh) |
| Typ úchytu: | Trail Trigger Shark |
| Nastaviteľný popruh: | Áno |
| Vhodné pre: | Unisex |
| Farba: | Červená |
| Priemer rúrky (min): | 1,4 cm |
| Dĺžka v zloženom stave: | 38 cm |
| Maximálna dĺžka: | 115 cm |
| Hmotnosť: | 167 g |
| Priemer rúrky (max): | 1,6 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
