PALICE VIKING STIG TREKKING
Kód: SIAVI4KNT0021Podrobný popis
PALICE VIKING STIG TREKKING| Typ pohlavia | Unisex |
| Typ produktu | Trekingové palice |
| Farba | Čierna, Zelená |
| Hmotnosť | 564 g |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Dĺžka | 1425 mm |
| Materiál | Polypropylén (PP), Nylon, EVA, Hliník |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115774341 |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Farba: | Čierna, Zelená |
| Hmotnosť: | 564 g |
| Priemer produktu: | 16 mm |
| Dĺžka: | 1425 mm |
| Materiál: | Polypropylén (PP), Nylon, EVA, Hliník |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
