TREKKINGOVÉ PALICE VIKING CARBO LITE ČIERNE/LIMONKOVÉ
Kód: SIAVI4KNT0015Podrobný popis
TREKKINGOVÉ PALICE VIKING CARBO LITE ČIERNE/LIMONKOVÉ| Typ produktu | Trekingové palice |
| Farba | Čierna, Limetka |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Hmotnosť | 380 g |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Materiál | Nylon, Hliník, Polypropylén (PP), EVA |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Upozornenia | Check the condition of poles regularly to prevent accidents., Do not use your walking stick on slippery surfaces to avoid falls., Use proper technique to avoid injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115787013 |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Farba: | Čierna, Limetka |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Priemer produktu: | 16 mm |
| Hmotnosť: | 380 g |
| Dĺžka: | 1350 mm |
| Materiál: | Nylon, Hliník, Polypropylén (PP), EVA |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Upozornenia: | Check the condition of poles regularly to prevent accidents., Do not use your walking stick on slippery surfaces to avoid falls., Use proper technique to avoid injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
