Trekové palice pre dospelých VIKING Teho Trekking, čierne, univerzálne
Kód: SIAVI4KNT0060Podrobný popis
Trekové palice pre dospelých VIKING Teho Trekking, čierne, univerzálne| Vhodné pre | Unisex |
| Materiál remienku | Nylon |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Počet segmentov | 3 |
| Najlepšie použitie | Trekking |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Materiál tyče | Hliník |
| Materiál rukoväte | PP |
| Typ konštrukcie | Teleskopický |
| Dĺžka (min) | 65 cm |
| Priemer rúrky (max) | 1,8 cm |
| Priemer rúrky (min) | 1,4 cm |
| Maximálna dĺžka | 145 cm |
| Hmotnosť | 265 g |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115751021 |
| Vhodné pre: | Unisex |
| Materiál remienku: | Nylon |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Počet segmentov: | 3 |
| Najlepšie použitie: | Trekking |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Materiál tyče: | Hliník |
| Materiál rukoväte: | PP |
| Typ konštrukcie: | Teleskopický |
| Dĺžka (min): | 65 cm |
| Priemer rúrky (max): | 1,8 cm |
| Priemer rúrky (min): | 1,4 cm |
| Maximálna dĺžka: | 145 cm |
| Hmotnosť: | 265 g |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
