Trekové palice VIKING Terve 2.0 Trekking 35–130 cm, zelené
Kód: SIAVI4KNT0058Podrobný popis
Trekové palice VIKING Terve 2.0 Trekking 35–130 cm, zelené| Počet segmentov | 5 |
| Materiál remienku | Nylon |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Materiál tyče | Hliník |
| Vhodné pre | Unisex |
| Materiál rukoväte | PP |
| Typ konštrukcie | Teleskopický |
| Najlepšie použitie | Trekking |
| Hmotnosť | 240 g |
| Priemer rúrky (min) | 1,2 cm |
| Priemer rúrky (max) | 1,6 cm |
| Maximálna dĺžka | 130 cm |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5908234785241 |
| Počet segmentov: | 5 |
| Materiál remienku: | Nylon |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Materiál tyče: | Hliník |
| Vhodné pre: | Unisex |
| Materiál rukoväte: | PP |
| Typ konštrukcie: | Teleskopický |
| Najlepšie použitie: | Trekking |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Priemer rúrky (min): | 1,2 cm |
| Priemer rúrky (max): | 1,6 cm |
| Maximálna dĺžka: | 130 cm |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
