Viking Bamboo Pro Trekking Poles Brown 65-135
Kód: SIAVI4KNT0031Podrobný popis
Viking Bamboo Pro Trekking Poles Brown 65-135| Typ pohlavia | Unisex |
| Farba | Bronzová, Béžová |
| Nastaviteľné brúsenie | Áno |
| Ďalšie funkcie | snemljiva penasta rokavica s sistemom Clip-On, priložene košare in pokrovi s konicami |
| Typ hrotu oštepu | Karbidna konica |
| Ľahký a kompaktný | Ja |
| Počet segmentov | 3 |
| Materiál rukoväte | pluta, EVA pena |
| Typ produktu | Trekingové palice |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Hmotnosť | 426 g |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Dĺžka v zloženom stave | 65 cm |
| Materiál | Bamboo, Hliník |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Nastavte obsah | Dve vymeniteľné mäkké zemniace dosky |
| Upozornenia | Do not use your walking stick on slippery surfaces to avoid falls., Check the condition of poles regularly to prevent accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115808503 |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Farba: | Bronzová, Béžová |
| Nastaviteľné brúsenie: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | snemljiva penasta rokavica s sistemom Clip-On, priložene košare in pokrovi s konicami |
| Typ hrotu oštepu: | Karbidna konica |
| Ľahký a kompaktný: | Ja |
| Počet segmentov: | 3 |
| Materiál rukoväte: | pluta, EVA pena |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Dĺžka: | 1350 mm |
| Hmotnosť: | 426 g |
| Priemer produktu: | 16 mm |
| Dĺžka v zloženom stave: | 65 cm |
| Materiál: | Bamboo, Hliník |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Nastavte obsah: | Dve vymeniteľné mäkké zemniace dosky |
| Upozornenia: | Do not use your walking stick on slippery surfaces to avoid falls., Check the condition of poles regularly to prevent accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
