VIKING VARIO TOUR SKITOURING PALICE ČIERNE/SIVÉ
Kód: SIAVI4KNT0013Podrobný popis
VIKING VARIO TOUR SKITOURING PALICE ČIERNE/SIVÉ| Typ pohlavia | Unisex |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Typ produktu | Trekingové palice |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Hmotnosť | 486 g |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Materiál | Polypropylén (PP), Nylon, Uhlíkové vlákno, EVA |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115760405 |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Dĺžka: | 1350 mm |
| Hmotnosť: | 486 g |
| Priemer produktu: | 16 mm |
| Materiál: | Polypropylén (PP), Nylon, Uhlíkové vlákno, EVA |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
