VIKING VARIO TOUR SKITOURINGOVÉ PALICE MODRÁ/ČIERNA
Kód: SIAVI4KNT0012Podrobný popis
VIKING VARIO TOUR SKITOURINGOVÉ PALICE MODRÁ/ČIERNA| Farba | Čierna, Modrá |
| Typ produktu | Trekingové palice |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Priemer produktu | 16 mm |
| Hmotnosť | 490 g |
| Materiál | Hliník, EVA |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 5901115763451 |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Dĺžka: | 1350 mm |
| Priemer produktu: | 16 mm |
| Hmotnosť: | 490 g |
| Materiál: | Hliník, EVA |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
