Prenosná klimatizácia WHIRLPOOL PACF212CO Biela
Kód: KLIWHIPRZ0016Podrobný popis
Prenosná klimatizácia WHIRLPOOL PACF212CO Biela| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka balenia | 500 mm |
| Hĺbka balenia | 460 mm |
| Výška balenia | 870 mm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Energetická trieda (chladenie) | A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Hodinová spotreba energie (chladenie) | 2,6 kWh |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Umývateľný filter | Áno |
| Model | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| On/off vypínač | Áno |
| Chladiace médium | R290 |
| Určený pre priestory až do | 20 m² |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna) | 3500 W |
| Technológia prevodníka | Nie |
| Funkcia odvlhčovania | Áno |
| Chladiaci výkon (max) | 12000 BTU/h |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Funkcie klimatizácie | sušenie, Chladenie, Ventilátor |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Časovač | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Komfortný spací režim | Áno |
| Energetická účinnosť chladenia | 2,6 |
| Typ časovača | Digitálny |
| Úroveň hluku | 64 dB |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Read the instructions before use., Do not cover the appliance during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable air conditioners |
|---|---|
| EAN: | 8003437629877 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka balenia: | 500 mm |
| Hĺbka balenia: | 460 mm |
| Výška balenia: | 870 mm |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Energetická trieda (chladenie): | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Hodinová spotreba energie (chladenie): | 2,6 kWh |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Model: | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| On/off vypínač: | Áno |
| Chladiace médium: | R290 |
| Určený pre priestory až do: | 20 m² |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna): | 3500 W |
| Technológia prevodníka: | Nie |
| Funkcia odvlhčovania: | Áno |
| Chladiaci výkon (max): | 12000 BTU/h |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Funkcie klimatizácie: | sušenie, Chladenie, Ventilátor |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Komfortný spací režim: | Áno |
| Energetická účinnosť chladenia: | 2,6 |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Úroveň hluku: | 64 dB |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Read the instructions before use., Do not cover the appliance during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
