Prenosná klimatizácia Whirlpool PACF212HP Čierna
Kód: KLIWHIPRZ0015Podrobný popis
Prenosná klimatizácia Whirlpool PACF212HP Čierna| Hĺbka | 373 mm |
| Šírka | 442 mm |
| Výška | 718 mm |
| Hmotnosť | 32 kg |
| Energetická trieda (vykurovanie) | A+ |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie) | 2,8 kWh |
| Farba | Čierna |
| Hodinová spotreba energie (chladenie) | 1,3 kWh |
| Odpočet | Áno |
| Chladiaci výkon (max) | 12000 BTU/h |
| Zobrazenie skutočnej teploty | Áno |
| Chladiace médium | R290 |
| Funkcie klimatizácie | sušenie, Chladenie |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna) | 3300 W |
| Počet úrovní výkonu | 3 |
| Vzduchový filter | Áno |
| Model | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Úroveň hluku | 60 dB |
| Energetická trieda (chladenie) | A |
| Upozornenia | Do not cover the appliance during operation., Read the instructions before use., Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable air conditioners |
|---|---|
| EAN: | 8003437629617 |
| Hĺbka: | 373 mm |
| Šírka: | 442 mm |
| Výška: | 718 mm |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| Energetická trieda (vykurovanie): | A+ |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie): | 2,8 kWh |
| Farba: | Čierna |
| Hodinová spotreba energie (chladenie): | 1,3 kWh |
| Odpočet: | Áno |
| Chladiaci výkon (max): | 12000 BTU/h |
| Zobrazenie skutočnej teploty: | Áno |
| Chladiace médium: | R290 |
| Funkcie klimatizácie: | sušenie, Chladenie |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna): | 3300 W |
| Počet úrovní výkonu: | 3 |
| Vzduchový filter: | Áno |
| Model: | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Úroveň hluku: | 60 dB |
| Energetická trieda (chladenie): | A |
| Upozornenia: | Do not cover the appliance during operation., Read the instructions before use., Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required. |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
