Prenosná klimatizácia WHIRLPOOL PACF212HP W
Kód: KLIWHIPRZ0012Podrobný popis
Prenosná klimatizácia WHIRLPOOL PACF212HP W| Návod na použitie | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Obsah balenia | Koniec "okennej" rúrky x 1, Konektor potrubnej armatúry klimatizácie x 1, Teplovzdušné potrubie x 1 |
| Šírka | 442 mm |
| Hĺbka | 373 mm |
| Hmotnosť | 32 kg |
| Výška | 718 mm |
| Energetická trieda (chladenie) | A |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Hodinová spotreba energie (chladenie) | 1,3 kWh |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie) | 1 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie) | A+ |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Biela |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Technológia | Vzduch - vzduch |
| Funkcie klimatizácie | Kúrenie, Chladenie, sušenie |
| Chladiaci výkon (max) | 12000 BTU/h |
| Model | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna) | 3300 W |
| Určený pre priestory až do | 20 m² |
| Chladiace médium | R290 |
| Energetická účinnosť chladenia | 2,6 |
| Typ filtra | Umývateľný vzduchový filter |
| Otočné kolieska | Áno |
| Úroveň hluku | 60 dB |
| Upozornenia | Read the instructions before use., Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Do not cover the appliance during operation. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable air conditioners |
|---|---|
| EAN: | 8003437629488 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Obsah balenia: | Koniec "okennej" rúrky x 1, Konektor potrubnej armatúry klimatizácie x 1, Teplovzdušné potrubie x 1 |
| Šírka: | 442 mm |
| Hĺbka: | 373 mm |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| Výška: | 718 mm |
| Energetická trieda (chladenie): | A |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Hodinová spotreba energie (chladenie): | 1,3 kWh |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie): | 1 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie): | A+ |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Technológia: | Vzduch - vzduch |
| Funkcie klimatizácie: | Kúrenie, Chladenie, sušenie |
| Chladiaci výkon (max): | 12000 BTU/h |
| Model: | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna): | 3300 W |
| Určený pre priestory až do: | 20 m² |
| Chladiace médium: | R290 |
| Energetická účinnosť chladenia: | 2,6 |
| Typ filtra: | Umývateľný vzduchový filter |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Úroveň hluku: | 60 dB |
| Upozornenia: | Read the instructions before use., Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Do not cover the appliance during operation. |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
