Prenosná klimatizácia Whirlpool PACF29HP W biela
Kód: KLIWHIPRZ0017Podrobný popis
Prenosná klimatizácia Whirlpool PACF29HP W biela| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Výška | 718 mm |
| Šírka | 442 mm |
| Hĺbka | 373 mm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Energetická účinnosť chladenia | 3,1 |
| Hodinová spotreba energie (chladenie) | 0,9 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Energetická trieda (chladenie) | A+ |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie) | 0,8 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie) | A++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Farba | Biela |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Transportné koliečka | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Funkcie klimatizácie | Chladenie, sušenie, Kúrenie, Ventilátor |
| Funkcia odvlhčovania | Áno |
| Technológia 6. zmysel | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania | 7 - 27°C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Časovač | Áno |
| Umývateľný filter | Áno |
| Model | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Chladiaci výkon (max) | 9000 BTU/h |
| Komfortný spací režim | Áno |
| Chladiace médium | R290 |
| Úroveň hluku | 62 dB |
| Určený pre priestory až do | 20 m² |
| Technológia prevodníka | Nie |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna) | 2800 W |
| Typ časovača | Digitálny |
| Upozornenia | Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Read the instructions before use., Do not cover the appliance during operation. |
| Výstražné piktogramy | Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Látky pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable air conditioners |
|---|---|
| EAN: | 8003437629860 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Výška: | 718 mm |
| Šírka: | 442 mm |
| Hĺbka: | 373 mm |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Energetická účinnosť chladenia: | 3,1 |
| Hodinová spotreba energie (chladenie): | 0,9 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Energetická trieda (chladenie): | A+ |
| Hodinová spotreba energie (vykurovanie): | 0,8 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie): | A++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Farba: | Biela |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Transportné koliečka: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Funkcie klimatizácie: | Chladenie, sušenie, Kúrenie, Ventilátor |
| Funkcia odvlhčovania: | Áno |
| Technológia 6. zmysel: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania: | 7 - 27°C |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Časovač: | Áno |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Model: | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Chladiaci výkon (max): | 9000 BTU/h |
| Komfortný spací režim: | Áno |
| Chladiace médium: | R290 |
| Úroveň hluku: | 62 dB |
| Určený pre priestory až do: | 20 m² |
| Technológia prevodníka: | Nie |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna): | 2800 W |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Upozornenia: | Do not dispose of in the normal rubbish bin - specialist disposal is required., Read the instructions before use., Do not cover the appliance during operation. |
| Výstražné piktogramy: | Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Látky pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
