DEFENDER ENJOY S100 BLUETOOTH 5W REPRODUKTOR
Kód: AKGDFNGLO0029Podrobný popis
DEFENDER ENJOY S100 BLUETOOTH 5W REPRODUKTOR| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Návod | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača | Nie |
| Šírka | 72 mm |
| Hĺbka | 157 mm |
| Hmotnosť | 260 g |
| Výška | 70 mm |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.) | 5 h |
| RMS výkon | 5 W |
| Frekvenčný rozsah | 100 - 18000 Hz |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Plast |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Šírka balenia | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 310 g |
| Výška balenia | 167 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 4745090823820 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Návod: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ diaľkového ovládača: | Nie |
| Šírka: | 72 mm |
| Hĺbka: | 157 mm |
| Hmotnosť: | 260 g |
| Výška: | 70 mm |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.): | 5 h |
| RMS výkon: | 5 W |
| Frekvenčný rozsah: | 100 - 18000 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Plast |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Šírka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 310 g |
| Výška balenia: | 167 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
