Esperanza EP156 BT FM LED RGB KARAOKE Reproduktor Čierny 20W
Kód: AKGESPGLO0035Podrobný popis
Esperanza EP156 BT FM LED RGB KARAOKE Reproduktor Čierny 20W| Dĺžka šnúry | 0,5 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Konektor USB | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Vstup AUX | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| USB pripojenie | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Doba nabíjania | 3,5 h |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| FM rádio | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 5 h |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vrátane kábla | USB A / USB C |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lítium polymér (lipo) |
| RMS výkon | 20 W |
| Frekvenčný rozsah | 280 - 16000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti | Kľučka |
| Dizajn produktu | Valec |
| Farba | Čierna |
| Osvetlenie LED | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Upozornenia | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5901299961193 |
| Dĺžka šnúry: | 0,5 m |
| Wi-Fi: | Nie |
| Konektor USB: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth: | 10 m |
| Profily Bluetooth: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Vstup AUX: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| USB pripojenie: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Doba nabíjania: | 3,5 h |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| FM rádio: | Áno |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby: | 5 h |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vrátane kábla: | USB A / USB C |
| Výška: | 410 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lítium polymér (lipo) |
| RMS výkon: | 20 W |
| Frekvenčný rozsah: | 280 - 16000 Hz |
| Ovládanie hlasitosti: | Kľučka |
| Dizajn produktu: | Valec |
| Farba: | Čierna |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Upozornenia: | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
