JVC XS-EP514B - party speaker, črne barve
Kód: AKGJVCGLO0013Podrobný popis
JVC XS-EP514B - party speaker, črne barve| 6,35 mm (1/4 palca) vstup | 1 |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| USB vstup | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| Vstup pre mikrofón 6,3 mm | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Vstup pre externú anténu | Áno |
| Karaoke | Áno |
| Technológia True Wireless Stereo (TWS) | Áno |
| Minimálna prevádzková teplota | -5 °C |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Maximálna teplota | 35°C |
| Obsah balenia | Návod na použitie x 1, Mikrofón x 1, Prívesok na diaľkové ovládanie x 1, Reproduktor x 1, Napájací kábel x 1 |
| Výška | 625 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 316 mm |
| Hmotnosť | 9,1 kg |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Spotreba elektrickej energie | 67 W |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| RMS výkon | 150 W |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Frekvencia slúchadiel | 40 - 20000 Hz |
| FM tuner | Áno |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Svetelné efekty | Áno |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 4975769486807 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup: | 1 |
| Profily Bluetooth: | A2DP |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| USB vstup: | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| Vstup pre mikrofón 6,3 mm: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Vstup pre externú anténu: | Áno |
| Karaoke: | Áno |
| Technológia True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Minimálna prevádzková teplota: | -5 °C |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Maximálna teplota: | 35°C |
| Obsah balenia: | Návod na použitie x 1, Mikrofón x 1, Prívesok na diaľkové ovládanie x 1, Reproduktor x 1, Napájací kábel x 1 |
| Výška: | 625 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 316 mm |
| Hmotnosť: | 9,1 kg |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
| Spotreba elektrickej energie: | 67 W |
| Pásmo FM: | 87,5 - 108 MHz |
| RMS výkon: | 150 W |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Frekvencia slúchadiel: | 40 - 20000 Hz |
| FM tuner: | Áno |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Svetelné efekty: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
