SQUEAK BEATONE BT 5.3 45 W KARAOKE REPRODUKTOR SQ1009
Kód: AKGSQUGLO0006Podrobný popis
SQUEAK BEATONE BT 5.3 45 W KARAOKE REPRODUKTOR SQ1009| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Vstup pre mikrofón | 1 |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| FM rádio | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Dodávané káble | USB kábel, AUX |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Životnosť batérie (max.) | 10 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| RMS výkon | 45 W |
| Frekvenčný rozsah | 120 - 20000 Hz |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Základný materiál | Plast |
| Farba | Čierna |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Výška balenia | 417 mm |
| Hĺbka balenia | 179 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| Šírka balenia | 170 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, RoHS |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5905610707095 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Vstup pre mikrofón: | 1 |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Pásmo FM: | 87,5 - 108 MHz |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| FM rádio: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1800 mAh |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Dodávané káble: | USB kábel, AUX |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
| Životnosť batérie (max.): | 10 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| RMS výkon: | 45 W |
| Frekvenčný rozsah: | 120 - 20000 Hz |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Základný materiál: | Plast |
| Farba: | Čierna |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Výška balenia: | 417 mm |
| Hĺbka balenia: | 179 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| Šírka balenia: | 170 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, RoHS |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
