SQUEAK HARMONY BT 5.0 KARAOKE REPRODUKTOR SQ1004
Kód: AKGSQUGLO0003Podrobný popis
SQUEAK HARMONY BT 5.0 KARAOKE REPRODUKTOR SQ1004| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Dodávané káble | AUX, USB kábel |
| Šírka | 163 mm |
| Hĺbka | 163 mm |
| Životnosť batérie (max.) | 8 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| RMS výkon | 40 W |
| Frekvenčný rozsah | 100 - 20000 Hz |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Základný materiál | Plast |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| Výška balenia | 407 mm |
| Hĺbka balenia | 177 mm |
| Šírka balenia | 177 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5905610707040 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Pásmo FM: | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Dodávané káble: | AUX, USB kábel |
| Šírka: | 163 mm |
| Hĺbka: | 163 mm |
| Životnosť batérie (max.): | 8 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| RMS výkon: | 40 W |
| Frekvenčný rozsah: | 100 - 20000 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Základný materiál: | Plast |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| Výška balenia: | 407 mm |
| Hĺbka balenia: | 177 mm |
| Šírka balenia: | 177 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures., Keep out of the reach of children., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
