SQUEAK JET BT 5.3 14W REPRODUKTOR SQ1008
Kód: AKGSQUGLO0007Podrobný popis
SQUEAK JET BT 5.3 14W REPRODUKTOR SQ1008| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio | Áno |
| Vodeodolný | IPX4 |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Podporované zvukové formáty | MP3 |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod | Áno |
| Dodávané káble | USB kábel, AUX |
| Hmotnosť | 420 g |
| Hĺbka | 69 mm |
| Výška | 69 mm |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (max.) | 12 h |
| Frekvenčný rozsah | 40 - 18000 Hz |
| RMS výkon | 14 W |
| Základný materiál | Plast |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba | Čierna |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Šírka balenia | 169 mm |
| Výška balenia | 77 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 500 g |
| Hĺbka balenia | 71 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5905610707088 |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Pásmo FM: | 87,5 - 108 MHz |
| FM rádio: | Áno |
| Vodeodolný: | IPX4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Podporované zvukové formáty: | MP3 |
| Kapacita batérie: | 1200 mAh |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod: | Áno |
| Dodávané káble: | USB kábel, AUX |
| Hmotnosť: | 420 g |
| Hĺbka: | 69 mm |
| Výška: | 69 mm |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria |
| Životnosť batérie (max.): | 12 h |
| Frekvenčný rozsah: | 40 - 18000 Hz |
| RMS výkon: | 14 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Farba: | Čierna |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Šírka balenia: | 169 mm |
| Výška balenia: | 77 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 500 g |
| Hĺbka balenia: | 71 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
