Tracer XtremeBeat Ultra TWS Prenosný Bluetooth reproduktor Čierny 25 W
Kód: AKGTRCGLO0048Podrobný popis
Tracer XtremeBeat Ultra TWS Prenosný Bluetooth reproduktor Čierny 25 W| USB port pre nabíjanie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth | Áno |
| Vstup AUX | Áno |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 10 m |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| USB pripojenie | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Odporúčané použitie | Univerzálne |
| Režim hands-fee | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Frekvenčný rozsah | 100 - 20000 Hz |
| RMS výkon | 25 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX6 |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Dizajn produktu | Rúra |
| Ovládanie hlasitosti | Tlačidlá |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Počet meničov | 2 |
| Upozornenia | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5907512875209 |
| USB port pre nabíjanie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Bluetooth: | Áno |
| Vstup AUX: | Áno |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth: | 10 m |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| USB pripojenie: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Odporúčané použitie: | Univerzálne |
| Režim hands-fee: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 100 - 20000 Hz |
| RMS výkon: | 25 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX6 |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Dizajn produktu: | Rúra |
| Ovládanie hlasitosti: | Tlačidlá |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.0 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Počet meničov: | 2 |
| Upozornenia: | Do not expose to open flames or high temperatures., The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
