Tracer zvočniki MaxTube 20W TWS bluetooth črna TRAGLO47358
Kód: AKGTRCGLO0034Podrobný popis
Tracer zvočniki MaxTube 20W TWS bluetooth črna TRAGLO47358| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Odporúčané použitie | Mobilný telefón/smartfón |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Životnosť batérie (max.) | 6 h |
| Typ zdroja | Batérie |
| Frekvenčný rozsah | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon | 20 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX6 |
| Dizajn produktu | Valec |
| LED indikátory | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Prenosný stereo reproduktor |
| Počet reproduktorov | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5907512872826 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Odporúčané použitie: | Mobilný telefón/smartfón |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Životnosť batérie (max.): | 6 h |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Frekvenčný rozsah: | 80 - 18000 Hz |
| RMS výkon: | 20 W |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX6 |
| Dizajn produktu: | Valec |
| LED indikátory: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Prenosný stereo reproduktor |
| Počet reproduktorov: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
