Samsung EB-P3400XUE Lithium-ion (Li-ion) 10000 mAh Béžová
Kód: LADSA1POW0037Podrobný popis
Samsung EB-P3400XUE Lithium-ion (Li-ion) 10000 mAh Béžová| Počet portov USB typ C | 2 |
| Vstupné rozhranie | USB Typ-C |
| Konektor USB typu C | Áno |
| Zdroj nabíjania | USB |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Návod na použitie | Áno |
| Obsah balenia | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Hmotnosť | 210 g |
| Výška | 148 mm |
| Dĺžka kábla | 0,2 m |
| Hĺbka | 15,6 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Celkový výstupný výkon | 25 W |
| Výstupné napätie | 9 V |
| Výstupný prúd | 2770 mA, 2,77 A |
| Vstupné napätie | 9 V |
| Kompatibilné nabíjačky | Headphones/Headset, Mobilný telefón / smartfón, Tablet |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 2 |
| Farba | Béžová |
| Kapacita batérie | 10000 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 8806094682748 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Vstupné rozhranie: | USB Typ-C |
| Konektor USB typu C: | Áno |
| Zdroj nabíjania: | USB |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Návod na použitie: | Áno |
| Obsah balenia: | Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Výška: | 148 mm |
| Dĺžka kábla: | 0,2 m |
| Hĺbka: | 15,6 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Celkový výstupný výkon: | 25 W |
| Výstupné napätie: | 9 V |
| Výstupný prúd: | 2770 mA, 2,77 A |
| Vstupné napätie: | 9 V |
| Kompatibilné nabíjačky: | Headphones/Headset, Mobilný telefón / smartfón, Tablet |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 2 |
| Farba: | Béžová |
| Kapacita batérie: | 10000 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia: | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste., Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
