Activejet APN-8G/3M-GR prídavné napájanie 8 AC zásuvky/AC zásuviek Vnútorný Šedá
Kód: ZASACJLIS0022Podrobný popis
Activejet APN-8G/3M-GR prídavné napájanie 8 AC zásuvky/AC zásuviek Vnútorný Šedá| Počet zásuviek | 8 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Ďalšie informácie | Dá sa pripevniť k zemi |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete | Typ C, Typ E |
| On/off vypínač | Áno |
| Vhodné umiestnenie | Kancelária, Obývacia izba, Univerzálne, Domácnosť/kancelária |
| Základný materiál | Plast |
| Kontrolka | Áno |
| Typ konektora | Typ E |
| Otočná AC zásuvka | Nie |
| Bezpečnostný uzáver | Áno |
| Farba | Šedá |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Hmotnosť | 590 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Maximálny prúd | 10 A |
| Prvky ochrany napájania | Prepätie, Vstupná poistka, Pod napätím |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Certifikáty zhody | CE |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE |
| Typ balenia | Vešiak |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Farba kábla | Šedá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 5901452155452 |
| Počet zásuviek: | 8 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Ďalšie informácie: | Dá sa pripevniť k zemi |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete: | Typ C, Typ E |
| On/off vypínač: | Áno |
| Vhodné umiestnenie: | Kancelária, Obývacia izba, Univerzálne, Domácnosť/kancelária |
| Základný materiál: | Plast |
| Kontrolka: | Áno |
| Typ konektora: | Typ E |
| Otočná AC zásuvka: | Nie |
| Bezpečnostný uzáver: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Hmotnosť: | 590 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Maximálny prúd: | 10 A |
| Prvky ochrany napájania: | Prepätie, Vstupná poistka, Pod napätím |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Certifikáty zhody: | CE |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE |
| Typ balenia: | Vešiak |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Farba kábla: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
