Baseus PowerCombo Univerzálna napájacia lišta Indoor Black
Kód: LIPBSULIS0001Podrobný popis
Baseus PowerCombo Univerzálna napájacia lišta Indoor Black| Kompatibilné nabíjačky | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Typ zdroja | AC |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max) | 7 |
| Typ nabíjačky | Vnútorný |
| Princíp fungovania | Kontakt |
| Počet zásuviek | 3 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Šírka | 86 mm |
| Hĺbka | 86 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hmotnosť | 494 g |
| Výkon adaptéru | 4000 W |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie | 100 - 240 V |
| Výstupný výkon portu 2 | 30 W |
| Výstupný prúd adaptéru | 16 A |
| Vstupný prúd | 1.5 A |
| Výstupný prúd (12) | 2,5 A |
| Výstupné napätie (max) | 250 V |
| Výstupný výkon portu 3 | 30 W |
| Výstupný prúd portu 4 | 2,5 A |
| Výstupný prúd (20 V) | 1,5 A |
| Výstupný prúd portu 5 | 1 A |
| Výstupný prúd (15 V) | 2 A |
| Výstupný prúd (9V) | 3 A |
| Výstupné napätie (min) | 5 V |
| Port 2 výstupný prúd | 1,5 A |
| Výstupný výkon portu 4 | 5 W |
| Výstupný výkon portu 1 | 30 W |
| Maximálny výkon | 30 W |
| Výstupný prúd (5V) | 3 A |
| Port 1 výstupný prúd | 1,5 A |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia | Do not overload the power strip., Do not use in humid environments. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 6932172651121 |
| Kompatibilné nabíjačky: | Univerzálne |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Typ zdroja: | AC |
| Počet súčasne pripojených zariadení (max): | 7 |
| Typ nabíjačky: | Vnútorný |
| Princíp fungovania: | Kontakt |
| Počet zásuviek: | 3 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Šírka: | 86 mm |
| Hĺbka: | 86 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Hmotnosť: | 494 g |
| Výkon adaptéru: | 4000 W |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V |
| Výstupný výkon portu 2: | 30 W |
| Výstupný prúd adaptéru: | 16 A |
| Vstupný prúd: | 1.5 A |
| Výstupný prúd (12): | 2,5 A |
| Výstupné napätie (max): | 250 V |
| Výstupný výkon portu 3: | 30 W |
| Výstupný prúd portu 4: | 2,5 A |
| Výstupný prúd (20 V): | 1,5 A |
| Výstupný prúd portu 5: | 1 A |
| Výstupný prúd (15 V): | 2 A |
| Výstupný prúd (9V): | 3 A |
| Výstupné napätie (min): | 5 V |
| Port 2 výstupný prúd: | 1,5 A |
| Výstupný výkon portu 4: | 5 W |
| Výstupný výkon portu 1: | 30 W |
| Maximálny výkon: | 30 W |
| Výstupný prúd (5V): | 3 A |
| Port 1 výstupný prúd: | 1,5 A |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Visiaca škatuľa |
| Upozornenia: | Do not overload the power strip., Do not use in humid environments. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
