LESTAR 1966004451 Čierna 230 x sieťová zásuvka 3 m
Kód: ZASLESLIS0063Podrobný popis
LESTAR 1966004451 Čierna 230 x sieťová zásuvka 3 m| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Hmotnosť | 590 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 5901966004451 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 448 mm |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Hmotnosť: | 590 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
