SAVIO LZ-15 Predlžovací kábel Schuko, 5 zásuviek, 5 m
Kód: LIPSAVLIS0008Podrobný popis
SAVIO LZ-15 Predlžovací kábel Schuko, 5 zásuviek, 5 m| USB vstup | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Ovládanie cez iPhone / iPad | Nie |
| Diaľkovo ovládané | Nie |
| Ochrana proti prepätiu | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa | Nie |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Nie |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android | Nie |
| LED indikátory | Nie |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Typ konektora | Univerzálne |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Čierna |
| Počet zásuviek | 5 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Farba kábla | Čierna |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Certifikácia | CEE, WEE |
| Hmotnosť | 607 g |
| Vstupné striedavé napätie | 210-250 V |
| Maximálny prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Maximálny príkon | 2500 W |
| Hmotnosť vrátane balenia | 619 g |
| Hĺbka balenia | 45 mm |
| Výška balenia | 430 mm |
| Šírka balenia | 130 mm |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 5905106070023 |
| USB vstup: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ovládanie cez iPhone / iPad: | Nie |
| Diaľkovo ovládané: | Nie |
| Ochrana proti prepätiu: | Nie |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Nie |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Nie |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android: | Nie |
| LED indikátory: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 5 m |
| Typ konektora: | Univerzálne |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Počet zásuviek: | 5 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Farba kábla: | Čierna |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Certifikácia: | CEE, WEE |
| Hmotnosť: | 607 g |
| Vstupné striedavé napätie: | 210-250 V |
| Maximálny prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Maximálny príkon: | 2500 W |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 619 g |
| Hĺbka balenia: | 45 mm |
| Výška balenia: | 430 mm |
| Šírka balenia: | 130 mm |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
