Kärcher 1.644-011.0 tlaková umývačka Kompaktné Batérie 180 l/h Čierna, Strieborná, Žltá
Kód: NAKKARMCI0006Podrobný popis
Kärcher 1.644-011.0 tlaková umývačka Kompaktné Batérie 180 l/h Čierna, Strieborná, Žltá| Maximálny prietok | 180 l/h |
| Pracovný tlak (max) | 10 bar |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Výška | 1324 mm |
| Hĺbka | 307 mm |
| Šírka | 363 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstavaný displej | Nie |
| Formát | Kompaktné |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Rozsah tlaku | Nízky tlak |
| Farba | Strieborná, Žltá, Čierna |
| Kapacita batérie | 2,5 Ah |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7 kg |
| Upozornenia | Keep the battery away from sources of heat and fire., Do not point the water jet at people, animals or electrical equipment., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278883144 |
| Maximálny prietok: | 180 l/h |
| Pracovný tlak (max): | 10 bar |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Výška: | 1324 mm |
| Hĺbka: | 307 mm |
| Šírka: | 363 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Formát: | Kompaktné |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Rozsah tlaku: | Nízky tlak |
| Farba: | Strieborná, Žltá, Čierna |
| Kapacita batérie: | 2,5 Ah |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7 kg |
| Upozornenia: | Keep the battery away from sources of heat and fire., Do not point the water jet at people, animals or electrical equipment., Dispose of in accordance with local electronic waste regulations. Do not dispose of in normal waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
