Procesor AMD EPYC 9124 (16C/32T) 3,0 GHz (3,7 GHz Turbo) Socket SP5 TDP 200 W
Kód: PROAMDAMC0122Podrobný popis
Procesor AMD EPYC 9124 (16C/32T) 3,0 GHz (3,7 GHz Turbo) Socket SP5 TDP 200 W| Segment trhu | Server |
| Verzia PCI Express slotov | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek | 128 |
| Pätica procesora | Socket SP5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Boost frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 64 MB |
| Základná frekvencia procesora | 3 GHz |
| Komponent pre | Server / pracovné stanice |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Priepustnosť pamäte (max) | 460,8 GB/s |
| Podpora pamäťových kanálov | Kanál Dodeca |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 4800 MHz |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Avoid direct contact with water., Dispose of according to local regulations., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Segment trhu: | Server |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 128 |
| Pätica procesora: | Socket SP5 |
| Thermal Design Power (TDP): | 200 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Boost frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 64 MB |
| Základná frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Komponent pre: | Server / pracovné stanice |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Priepustnosť pamäte (max): | 460,8 GB/s |
| Podpora pamäťových kanálov: | Kanál Dodeca |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 4800 MHz |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with water., Dispose of according to local regulations., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
