Batoh na bicykel - Deuter Race Air 10 (Alu/Greystone)
Kód: BAGDUTPLE0005Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Race Air 10 (Alu/Greystone)| Puzdro | Áno |
| Vnútorné vrecká | Vrecko pre mokré oblečenie, Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Výška užívateľa | 158 - 195 cm |
| Bedrový pás | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Overall recycled content | 100% |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Farba názov | Alu/Greystone |
| Pláštenka | Áno |
| Hlavná farba produktu | Béžová, Šedá |
| Materiál | Polyester, Polyamid (PA) |
| Typ uzáveru | Zips |
| Držadlo | Áno |
| Hmotnosť | 870 g |
| Vnútorná kapacita | 10 l |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Výška | 450 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Kapacita vodného zásobníka | 3 L |
| Kľúčový klip | Áno |
| Vrátane hydratačného systému | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vetranie | Áno |
| Reflexné prvky | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051189680 |
| Puzdro: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Vrecko pre mokré oblečenie, Vrecká zo sieťoviny, Priestor pre hydratačný systém |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Výška užívateľa: | 158 - 195 cm |
| Bedrový pás: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Overall recycled content: | 100% |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Postranné vrecko x 2, Horné vrecko |
| Farba názov: | Alu/Greystone |
| Pláštenka: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Béžová, Šedá |
| Materiál: | Polyester, Polyamid (PA) |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Držadlo: | Áno |
| Hmotnosť: | 870 g |
| Vnútorná kapacita: | 10 l |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3 L |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Vrátane hydratačného systému: | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Vetranie: | Áno |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
