Batoh na bicykel - Deuter Race Air 10 (Mineral/Grove)
Kód: BAGDUTPLE0008Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Race Air 10 (Mineral/Grove)| Puzdro | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Farba názov | Mineral/Grove |
| Hlavná farba produktu | Zelená, Šedá |
| Počet držadiel | 1 |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Držadlo | Áno |
| Bedrový pás | Áno |
| Overall recycled content | 100% |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Materiál | Polyester, Polyamid (PA) |
| Pláštenka | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Výška užívateľa | 158 - 195 cm |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hmotnosť | 870 g |
| Vnútorná kapacita | 10 l |
| Kľúčový klip | Áno |
| Reflexné prvky | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 3 L |
| Vetranie | Áno |
| Vrátane hydratačného systému | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051172446 |
| Puzdro: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Farba názov: | Mineral/Grove |
| Hlavná farba produktu: | Zelená, Šedá |
| Počet držadiel: | 1 |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Držadlo: | Áno |
| Bedrový pás: | Áno |
| Overall recycled content: | 100% |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém, Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie |
| Materiál: | Polyester, Polyamid (PA) |
| Pláštenka: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Výška užívateľa: | 158 - 195 cm |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 870 g |
| Vnútorná kapacita: | 10 l |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3 L |
| Vetranie: | Áno |
| Vrátane hydratačného systému: | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
