Batoh na bicykel - Deuter Race Air 14+3 (Mineral/Grove)
Kód: BAGDUTPLE0013Podrobný popis
Batoh na bicykel - Deuter Race Air 14+3 (Mineral/Grove)| Puzdro | Áno |
| Aktivita | Bicyklovanie |
| Reflexné prvky | Áno |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Mineral/Grove |
| Materiál | Polyester, Polyamid (PA) |
| Vnútorné vrecká | Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie, Priestor pre hydratačný systém, Vrecko na zips |
| Držadlo | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Overall recycled content | 100% |
| Hlavná farba produktu | Šedá, Zelená |
| Typ uzáveru | Zips |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Bedrový pás | Áno |
| Nastaviteľné popruhy | Áno |
| Počet držadiel | 1 |
| Kľúčový klip | Áno |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Vnútorná kapacita | 14 l |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hmotnosť | 940 g |
| Vetranie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 3 L |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Vrátane hydratačného systému | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051172453 |
| Puzdro: | Áno |
| Aktivita: | Bicyklovanie |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Mineral/Grove |
| Materiál: | Polyester, Polyamid (PA) |
| Vnútorné vrecká: | Vrecká zo sieťoviny, Vrecko pre mokré oblečenie, Priestor pre hydratačný systém, Vrecko na zips |
| Držadlo: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Spodná vrecko, Horné vrecko, Postranné vrecko x 2 |
| Overall recycled content: | 100% |
| Hlavná farba produktu: | Šedá, Zelená |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Bedrový pás: | Áno |
| Nastaviteľné popruhy: | Áno |
| Počet držadiel: | 1 |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Vnútorná kapacita: | 14 l |
| Šírka: | 250 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Hmotnosť: | 940 g |
| Vetranie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3 L |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Vrátane hydratačného systému: | Nie |
| Umiestnenie priedušných častí: | Zadné vypchávky, Bedrový pás |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
