BATOH OGIO RENEGADE RSS BLACK P/N: 111059_03
Kód: BAGOGIPLE0005Podrobný popis
BATOH OGIO RENEGADE RSS BLACK P/N: 111059_03| Vybavenie batohu | Polstrovaný chrbát z priedušnej tkaniny, Nastaviteľný hrudný popruh, Systém uchytenia väčšej batožiny na teleskopickú rukoväť, Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Bočné vrecká na fľaše, Systém RSS - ochrana notebookov pred nárazom pri páde batohu, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy, Vrecko v podobe pevného puzdra na okuliare alebo menšie príslušenstvo, Organizačný panel |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Farba | Čierna |
| Priehradka na tablet | Áno |
| Priehradka na notebook | Áno |
| Hmotnosť | 1,53 kg |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 50 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 36 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Kapacita | 29,5 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 031652163294 |
| Vybavenie batohu: | Polstrovaný chrbát z priedušnej tkaniny, Nastaviteľný hrudný popruh, Systém uchytenia väčšej batožiny na teleskopickú rukoväť, Polstrovaná priehradka na notebook pre notebooky do veľkosti 15,6", Bočné vrecká na fľaše, Systém RSS - ochrana notebookov pred nárazom pri páde batohu, Nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy, Vrecko v podobe pevného puzdra na okuliare alebo menšie príslušenstvo, Organizačný panel |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Farba: | Čierna |
| Priehradka na tablet: | Áno |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,53 kg |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 50 cm |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 36 cm |
| Hĺbka: | 27 cm |
| Kapacita: | 29,5 l |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
