Deuter AC Lite 17 - turistický ruksak (Black)
Kód: BAGDUTPLE0009Podrobný popis
Deuter AC Lite 17 - turistický ruksak (Black)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Minimálna výška používateľa | 170 cm |
| Aktivita | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Farba názov | Black |
| Maximálna váha (kapacita) | 5 kg |
| Kryt proti dažďu | Áno |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Hĺbka | 220 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hlasitosť | 17 L |
| Hmotnosť | 810 g |
| Dĺžka | 470 mm |
| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Kľúčový klip | Áno |
| Upevnenie tyčí | Áno |
| SOS štítok | Áno |
| Materiál | Polyester 600D, 210D polyamid |
| Product made with recycled materials | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051156859 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Minimálna výška používateľa: | 170 cm |
| Aktivita: | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Maximálna výška používateľa: | 195 cm |
| Farba názov: | Black |
| Maximálna váha (kapacita): | 5 kg |
| Kryt proti dažďu: | Áno |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hlasitosť: | 17 L |
| Hmotnosť: | 810 g |
| Dĺžka: | 470 mm |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Upevnenie tyčí: | Áno |
| SOS štítok: | Áno |
| Materiál: | Polyester 600D, 210D polyamid |
| Product made with recycled materials: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
