Deuter AC Lite 24 Turistický batoh 24 l (cherry/masala)
Kód: BAGDUTPLE0015Podrobný popis
Deuter AC Lite 24 Turistický batoh 24 l (cherry/masala)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Lineárna hustota | 600 D |
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Farba názov | Cherry red |
| Kryt proti dažďu | Áno |
| Hlavná farba produktu | Šedá, Červená |
| Minimálna výška používateľa | 170 cm |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Aktivita | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hĺbka | 230 mm |
| Hlasitosť | 24 L |
| Hmotnosť | 930 g |
| Výška | 570 mm |
| Šírka | 300 mm |
| SOS štítok | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém |
| Kľúčový klip | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
| Vetranie | Áno |
| Počet komôr | 1 |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051171692 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Lineárna hustota: | 600 D |
| Maximálna výška používateľa: | 195 cm |
| Farba názov: | Cherry red |
| Kryt proti dažďu: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Šedá, Červená |
| Minimálna výška používateľa: | 170 cm |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Aktivita: | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Hlasitosť: | 24 L |
| Hmotnosť: | 930 g |
| Výška: | 570 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| SOS štítok: | Áno |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
| Vetranie: | Áno |
| Počet komôr: | 1 |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
