Deuter AC Lite 24 Turistický batoh 24 l Modrý
Kód: BAGDUTPLE0014Podrobný popis
Deuter AC Lite 24 Turistický batoh 24 l Modrý| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Kryt proti dažďu | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Minimálna výška používateľa | 170 cm |
| Lineárna hustota | 600 D |
| Aktivita | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Hlasitosť | 24 L |
| Šírka | 300 mm |
| Hmotnosť | 930 g |
| Hĺbka | 230 mm |
| Výška | 570 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Vetranie | Áno |
| Počet komôr | 1 |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051157085 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Kryt proti dažďu: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Minimálna výška používateľa: | 170 cm |
| Lineárna hustota: | 600 D |
| Aktivita: | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Maximálna výška používateľa: | 195 cm |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Hlasitosť: | 24 L |
| Šírka: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 930 g |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Výška: | 570 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Vetranie: | Áno |
| Počet komôr: | 1 |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
