Deuter AC Lite 25 EL - turistický ruksak (Black)
Kód: BAGDUTPLE0010Podrobný popis
Deuter AC Lite 25 EL - turistický ruksak (Black)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Aktivita | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlasitosť | 25 L |
| Hĺbka | 250 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Dĺžka | 560 mm |
| Výška užívateľa | 185 - 205 cm |
| Hmotnosť | 920 g |
| SOS štítok | Áno |
| Vetranie | Áno |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Kapacita vodného zásobníka | 3 L |
| Kľúčový klip | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Upevnenie tyčí | Áno |
| Materiál | 210D polyamid, 600D polyester |
| Product made with recycled materials | Áno |
| Bez PFAS | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051156941 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Aktivita: | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlasitosť: | 25 L |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Šírka: | 320 mm |
| Dĺžka: | 560 mm |
| Výška užívateľa: | 185 - 205 cm |
| Hmotnosť: | 920 g |
| SOS štítok: | Áno |
| Vetranie: | Áno |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3 L |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Upevnenie tyčí: | Áno |
| Materiál: | 210D polyamid, 600D polyester |
| Product made with recycled materials: | Áno |
| Bez PFAS: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
