Deuter AC Lite 32 Dámsky turistický batoh 32 l Čierny
Kód: BAGDUTPLE0021Podrobný popis
Deuter AC Lite 32 Dámsky turistický batoh 32 l Čierny| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Aktivita | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Lineárna hustota | 600 D |
| Hlasitosť | 32 L |
| Hĺbka | 260 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hmotnosť | 1,02 kg |
| Šírka | 330 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti | Áno |
| Typ rámčeka | Vnútorný rámček |
| Vetranie | Áno |
| Rozšíriteľné | Nie |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051157177 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Aktivita: | Trekking, Turistika, Dlhý výlet |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Lineárna hustota: | 600 D |
| Hlasitosť: | 32 L |
| Hĺbka: | 260 mm |
| Výška: | 640 mm |
| Hmotnosť: | 1,02 kg |
| Šírka: | 330 mm |
| Odvetranie chrbtovej časti: | Áno |
| Typ rámčeka: | Vnútorný rámček |
| Vetranie: | Áno |
| Rozšíriteľné: | Nie |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
