Deuter Duffel 35 - Cestovná taška (Atlantic/ink)
Kód: BAGDUTPLE0018Podrobný popis
Deuter Duffel 35 - Cestovná taška (Atlantic/ink)| Reflexné prvky | Nie |
| Počet držadiel | 3 |
| Držadlo | Áno |
| Typ uzáveru | Zips |
| Hlavná farba produktu | Námornícka modrá, Modrá |
| Vnútorné vrecká | Vrecká zo sieťoviny |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Výška | 230 mm |
| Hmotnosť | 512 g |
| Vnútorná kapacita | 35 l |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Odolný proti vode | Áno |
| Typ produktu | Taška |
| Otvor pre vkladanie | Vršok |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051167213 |
| Reflexné prvky: | Nie |
| Počet držadiel: | 3 |
| Držadlo: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Hlavná farba produktu: | Námornícka modrá, Modrá |
| Vnútorné vrecká: | Vrecká zo sieťoviny |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Výška: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 512 g |
| Vnútorná kapacita: | 35 l |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Typ produktu: | Taška |
| Otvor pre vkladanie: | Vršok |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
