Deuter Junior - detský turistický ruksak (Maple/Amber)
Kód: BAGDUTPLE0011Podrobný popis
Deuter Junior - detský turistický ruksak (Maple/Amber)| Minimálna výška dieťaťa | 130 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Maximálna výška dieťaťa | 168 cm |
| Hlavná farba produktu | Amber, Šedá |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Sfarbenie | Monotónna |
| Typ batohu | Batoh na bežné nosenie |
| Hĺbka | 200 mm |
| Hmotnosť | 400 g |
| Šírka | 230 mm |
| Dĺžka | 410 mm |
| Hlasitosť | 18 L |
| Materiál | 210D polyamid, 600D polyester |
| Product made with recycled materials | Áno |
| Bez PFAS | Áno |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051172606 |
| Minimálna výška dieťaťa: | 130 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Maximálna výška dieťaťa: | 168 cm |
| Hlavná farba produktu: | Amber, Šedá |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Sfarbenie: | Monotónna |
| Typ batohu: | Batoh na bežné nosenie |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Šírka: | 230 mm |
| Dĺžka: | 410 mm |
| Hlasitosť: | 18 L |
| Materiál: | 210D polyamid, 600D polyester |
| Product made with recycled materials: | Áno |
| Bez PFAS: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
