Deuter Race 16 - turistický ruksak (Atlantic/ink)
Kód: BAGDUTPLE0003Podrobný popis
Deuter Race 16 - turistický ruksak (Atlantic/ink)| Popruh cez hruď | Áno |
| Pláštenka | Áno |
| Farba názov | Atlantic-ink |
| Hlavná farba produktu | Modrá |
| Aktivita | Trekking, Bicyklovanie |
| Reflexné prvky | Áno |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Kapacita nádrže na tekutiny | 3 L |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko |
| Typ uzáveru | Zips |
| Materiál | Polyamid |
| Držadlo | Áno |
| Lineárna hustota | 100 D |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém |
| Bedrový pás | Áno |
| Kľúčový klip | Áno |
| Hlasitosť | 16 L |
| Hĺbka | 160 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Hmotnosť | 590 g |
| Výška | 460 mm |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051172422 |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Pláštenka: | Áno |
| Farba názov: | Atlantic-ink |
| Hlavná farba produktu: | Modrá |
| Aktivita: | Trekking, Bicyklovanie |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Kapacita nádrže na tekutiny: | 3 L |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Materiál: | Polyamid |
| Držadlo: | Áno |
| Lineárna hustota: | 100 D |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém |
| Bedrový pás: | Áno |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Hlasitosť: | 16 L |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Hmotnosť: | 590 g |
| Výška: | 460 mm |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
