Deuter Race 16 - turistický ruksak (Cherry/Masala)
Kód: BAGDUTPLE0004Podrobný popis
Deuter Race 16 - turistický ruksak (Cherry/Masala)| Reflexné prvky | Áno |
| Kľúčový klip | Áno |
| Farba názov | Cherry/Masala |
| Pláštenka | Áno |
| Vnútorné vrecká | Priestor pre hydratačný systém |
| Bedrový pás | Áno |
| Product made with recycled materials | Áno |
| Montáž na prilbu | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko |
| Materiál | Polyamid |
| Typ uzáveru | Zips |
| Kapacita nádrže na tekutiny | 3 L |
| Držadlo | Áno |
| Aktivita | Trekking, Bicyklovanie |
| Popruh cez hruď | Áno |
| Hlavná farba produktu | Šedá, Červená |
| Bez PFAS | Áno |
| Lineárna hustota | 100 D |
| Hlasitosť | 16 L |
| Hmotnosť | 590 g |
| Hĺbka | 160 mm |
| Výška | 460 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051172439 |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Kľúčový klip: | Áno |
| Farba názov: | Cherry/Masala |
| Pláštenka: | Áno |
| Vnútorné vrecká: | Priestor pre hydratačný systém |
| Bedrový pás: | Áno |
| Product made with recycled materials: | Áno |
| Montáž na prilbu: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko |
| Materiál: | Polyamid |
| Typ uzáveru: | Zips |
| Kapacita nádrže na tekutiny: | 3 L |
| Držadlo: | Áno |
| Aktivita: | Trekking, Bicyklovanie |
| Popruh cez hruď: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Šedá, Červená |
| Bez PFAS: | Áno |
| Lineárna hustota: | 100 D |
| Hlasitosť: | 16 L |
| Hmotnosť: | 590 g |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
