Deuter Trail Trekingový batoh 18 l Čierny
Kód: BAGDUTPLE0016Podrobný popis
Deuter Trail Trekingový batoh 18 l Čierny| Pláštenka | Áno |
| Vnútorné úložné vrecko | Áno |
| Hrudníkový popruh | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Postranné vrecko, Predné vrecko |
| Minimálna výška používateľa | 170 cm |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Vrecká na zips | Áno |
| Typ uzáveru | Zips, Uzatvorenie na sponu |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Hlasitosť | 18 L |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Šírka | 240 mm |
| Dĺžka | 580 mm |
| Materiál | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid |
| Upozornenia | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051164052 |
| Pláštenka: | Áno |
| Vnútorné úložné vrecko: | Áno |
| Hrudníkový popruh: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Postranné vrecko, Predné vrecko |
| Minimálna výška používateľa: | 170 cm |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Vrecká na zips: | Áno |
| Typ uzáveru: | Zips, Uzatvorenie na sponu |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Maximálna výška používateľa: | 195 cm |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Hlasitosť: | 18 L |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Šírka: | 240 mm |
| Dĺžka: | 580 mm |
| Materiál: | Polyester, Recyklovaný materiál, Polyamid |
| Upozornenia: | Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
