Deuter Trail Trekingový batoh 30 l Zelený
Kód: BAGDUTPLE0017Podrobný popis
Deuter Trail Trekingový batoh 30 l Zelený| Pláštenka | Áno |
| Hlavná farba produktu | Zelená |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Vrecká na zips | Áno |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko, Postranné vrecko |
| Vnútorné úložné vrecko | Áno |
| Typ uzáveru | Sťahovacie lanko, Zips |
| Minimálna výška používateľa | 170 cm |
| Hrudníkový popruh | Áno |
| Dĺžka | 630 mm |
| Hmotnosť | 1,12 kg |
| Hĺbka | 200 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hlasitosť | 30 L |
| Materiál | Recyklovaný materiál, Polyamid, Polyester |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051171876 |
| Pláštenka: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Zelená |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Maximálna výška používateľa: | 195 cm |
| Vrecká na zips: | Áno |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko, Postranné vrecko |
| Vnútorné úložné vrecko: | Áno |
| Typ uzáveru: | Sťahovacie lanko, Zips |
| Minimálna výška používateľa: | 170 cm |
| Hrudníkový popruh: | Áno |
| Dĺžka: | 630 mm |
| Hmotnosť: | 1,12 kg |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Hlasitosť: | 30 L |
| Materiál: | Recyklovaný materiál, Polyamid, Polyester |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
