Deuter Trail Trekingový batoh 32 l Čierny
Kód: BAGDUTPLE0019Podrobný popis
Deuter Trail Trekingový batoh 32 l Čierny| Pláštenka | Áno |
| Typ uzáveru | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Vonkajšie vrecká | Predné vrecko, Postranné vrecko |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Vnútorné úložné vrecko | Áno |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Minimálna výška používateľa | 185 cm |
| Hrudníkový popruh | Áno |
| Vrecká na zips | Áno |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Maximálna výška používateľa | 205 cm |
| Hlasitosť | 32 L |
| Hĺbka | 200 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Hmotnosť | 1,15 kg |
| Dĺžka | 660 mm |
| Materiál | Polyamid, Polyester, Recyklovaný materiál |
| Upozornenia | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051164250 |
| Pláštenka: | Áno |
| Typ uzáveru: | Uzatvorenie na sponu, Zips |
| Vonkajšie vrecká: | Predné vrecko, Postranné vrecko |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Vnútorné úložné vrecko: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Minimálna výška používateľa: | 185 cm |
| Hrudníkový popruh: | Áno |
| Vrecká na zips: | Áno |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Maximálna výška používateľa: | 205 cm |
| Hlasitosť: | 32 L |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Šírka: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 1,15 kg |
| Dĺžka: | 660 mm |
| Materiál: | Polyamid, Polyester, Recyklovaný materiál |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use., Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
